Niezawodne maszyny do przeładunku z oferty Interhandler. Poznaj najkorzystniejsze rozwiązania

2 min
Niezawodne maszyny do przeładunku z oferty Interhandler. Poznaj najkorzystniejsze rozwiązania

Trudno wyobrazić sobie przeładunek palet, kontenerów, skrzyń czy kartonów bez odpowiednich maszyn. W ofercie Interhandler znajdziesz urządzenia o sporym udźwigu, które znacznie poprawiają komfort pracy i jej tempo, odciążając pracowników magazynów. JCB zaprojektował całą flotę pojazdów – od kompaktowych i zwrotnych wózków widłowych aż po duże i mocne ładowarki kołowe i koparki.

Ładowarki kołowe i teleskopowe – maszyny o dużych możliwościach

Zajmujesz się przeładunkiem na większą skalę? W Twojej flocie pojazdów nie może zabraknąć ładowarek kołowych i teleskopowych. Te maszyny są maksymalnie dopasowane do potrzeb klientów, tak pod względem jakości wykonania, jak również wydajności, łatwości serwisowania i wreszcie bezpieczeństwa. Ze względu na szeroką dostępność osprzętów (frezarki, łyżki, zagęszczarki, wiertnice, zamiatarki, lemiesze) można wykorzystywać je na wiele sposobów i to przez cały rok. Przydają się do przenoszenia kruszywa, ładowania i rozładowywania materiałów budowlanych, desek, kamienia, snopów siana oraz wielu innych. Z tego powodu ładowarki teleskopowe i kołowe są polecane do prac gospodarczych, jak również przy budowie dróg oraz obiektów. Operatora przed kurzem chroni szczelna i komfortowa kabina.

Koparki kołowe – wysoka produktywność, łatwy serwis

Do przeładunku przydatne okazują się także koparki kołowe. To zaawansowane modele, które mają hydraulicznie podnoszone kabiny, wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach silnika czy wreszcie technologię automatycznego biegu jałowego. W praktyce maszyna jest bardzo stabilna, wydajna, a także bezpieczna i nadaje się do wszechstronnego użytku – przenoszenia, łapania, ubijania oraz sortowania.

Zwrotne i kompaktowe wózki widłowe

W miejscach o mniejszej powierzchni, szczególnie zaś w halach, magazynach, centrach dystrybucji czy przeładunku sprawdzają się wózki widłowe Teletruk. Nadają się do użytku wewnętrznego, bo nie emitują spalin – napędzają je silniki LPG lub Diesla. Są sztywne, stabilne, a dodatkowo można do nich zaczepić hydrauliczną płytę mocowania osprzętu. W ten sposób można zmieniać akcesoria, aby jak najlepiej chwytać ładunki paletowe i inne. Mniejsza o połowę przestrzeń ładunkowa gwarantuje wygodne oraz bezpieczne użytkowanie wózków na zatłoczonych placach.

Na zewnątrz potrzebujesz wózków widłowych przystosowanych do pracy na nierównym podłożu. W dokach, lasach i na budowach niezawodne okazują się terenowe wózki widłowe z podnośnikami widłowymi, układem przeniesienia napędu i wydajnymi silnikami EcoMAX.

Polecane artykuły

Nie tylko prawo jazdy. Co jest potrzebne, aby prowadzić maszyny budowlane?
przeczytasz w 2 minuty

Nie tylko prawo jazdy. Co jest potrzebne, aby prowadzić maszyny budowlane?

Prowadzenie maszyn budowlanych to odpowiedzialne i trudne zadanie. Nierzadko koparki, minikoparki czy walce wykonują bardzo precyzyjne zadania. Zatem, aby móc zostać operatorem maszyn budowlanych, należy posiadać odpowiednie uprawnienia i zaliczyć kursy.  Operator maszyn budowlanych – jakie musi mie ...

35-lecie firmy Interhandler
przeczytasz w 2 minuty

35-lecie firmy Interhandler

2024 rok to wyjątkowy czas dla Interhandler — obchodzimy 35-lecie firmy. Od samego początku naszej działalności dbamy o najwyższą jakość sprzętu i wysokie zadowolenie każdego naszego klienta.  Tym sposobem udało nam się rozwinąć, tak aby móc oferować nasze usługi na terenie całej Polski. Jak wygląda ...

Maszyny do zadań specjalnych: Czym charakteryzuje się terenowy wózek widłowy?
przeczytasz w 2 minuty

Maszyny do zadań specjalnych: Czym charakteryzuje się terenowy wózek widłowy?

Terenowy wózek widłowy jest niezastąpiony w wielu trudniejszych i bardziej wymagających pracach. Nic dziwnego, że w branży nazywa się go maszyną do zadań specjalnych. Dlaczego tak jest? Ponieważ pojazd jest mocny, niezawodny i łatwy w użyciu. Nadaje się do wielu zastosowań, a na nierównym terenie pr ...